Blogger i forum raje iz Houstona!

Wednesday, June 08, 2005

Fudbalska Reprezentacija BiH

Danas je odigran mec Spanija - BiH. Nasi reprezentativci su dosli u vodstvo protiv totalnog favorita Spanije u 40 minuti fenomenalnim pogotkom mladog Misimovica. Nakon tog gola nasi su se povukli u totalni bunker i cuvali go do gotovo posljednjeg trenutka meca. Naime Spanci su dosli do izjednacenja tek u 97 minutu utakmice. Treba istaci da su spanci izveli cak 25 kornera a nasi nijedan, e da su nasi usli u zavrsnicu utakmice sa 2 igraca manje.
Sekunde su nas dijelile od svjetske senzacije, medjutim treba priznati da bi i najvece svjetske ekipe bile zadovoljne sa osvojenim bodom u Spaniji.

Mladi su juce bili porazeni od vrsnjaka iz Spanije rezultatom 4-2. I u ovoj utakmici nasi su poveli i to pogotkom Ibricica, a drugi pogotak je postigao Pehlic.