Blogger i forum raje iz Houstona!

Sunday, December 04, 2005

Bosnae - Copperfield 7-2

Image hosted by Photobucket.com

Utakmica je odpocela sa dva brza gola ekipe Bosnae. Vec poslije prve 3 minute rezultat na semaforu je glasio 2-0. Ovo je vjerovatno i razlog sto je doslo do ranog opustanja koji ja ne nekom nivou i ostao kod vecine igraca sve do kraja utakmice. Pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje jer je ekipa Bosnae vodila i rezultatom od 4-0, da bi do kraja poluvremena bilo 5-1. Samo dva gola u drugom poluvremenu su bili razlog frustracije, jer uzevsi u obzir da je lopta konstantno bila u nogama nasih igraca trebali su postici jos koji pogodak. Interesantno je bilo da regularni golman Islam nije mogao braniti danas zbog obaveza, pa je na golu bio Mirsad P. koji je ono malo posla kojeg je imao obavio na najbolji nacin. Sve u svemu bodovi su uknjizeni u korist Bosnae, a od sljedece sedmice se u tim vraca i Agnes koji je ovu utakmicu odmarao zbog zaradjenog kartona iz prosle sezone.

Za Bosnae nastupali: Mirsad P.(golman), Adis, Emir, Juso, Marshall, Mirsad B., Denis, Bojan, Nihad, Ado.

Strijelci: 2x Nihad, 2x Safet, 2x Bojan, 1x Mirsad B.