Blogger i forum raje iz Houstona!

Tuesday, May 02, 2006

Bosnae - Inter 12:1; Behar -Copperfield N/A

Image hosting by Photobucket

Bosnae je odigrala jednu dobru utakmicu protiv ekipe Intera. U prvom poluvremenu je rezultat bio 4:0, a razlika se je samo povecavala u drugom poluvremenu tako da pobjeda nije dolazila u pitanje. Interesantno je da je ovu utamicu Bosnae odigrala sa Bojanom Vukovicem na golu. Ovoga puta na terenu nije bilo Adisa koji je bio odsutan, ali je zato igrao Emir Sijercic.

Behari su bili prinudzeni po 3 put zaredom da pauziraju. I ovoga puta se protivnik nije pojavio te su Behari opet imali samo lagani trening. I ova utakmica je ubiljezena sluzbenim rezultatom od 5:0 za Behar.

Sljedeca nedjelje igraju Bosnae - Behar, ovo je vec postao najjaci derbi lige i ocekujemo kao i uvjek veliku posjetu, odlicnu atmosferu i naravno dobru igru obe ekipe.