Blogger i forum raje iz Houstona!

Monday, February 12, 2007

Bosnae Pregazila Unam u Drugom Poluvremenu

Bosnae - Unam 6:2
Bosnae je pocela utakmicu bez 2 standardna prvotimca Agnesa i Vedada, te je u napadu sve islo malo teze. Ekipa Unama dolazi prva u vodstvo od 1:0, ali vec sredinom poluvremena rezultat je u korist Bosnae 2-1. Igraci Unama, pretezno mladi i karakteristicno brzi igraci... uspjesno su presjecali lopte na sredini terena, te je Bosnae u prvom poluvremena imala problema da povisi rezultat. Do kraja prvog poluvremena bilo je i 2:2. U drugom poluvremenu Bosnae ulazi dosta cvrsce defanzivno, te s takvom igrom slama protivnika, i kontrama i rezultatski savladava Unam. Rezultat je vrlo brzo glasio i 4-2 a do kraja utakmice bilo je i 6-2. U listu strijelaca su se upisali Agnes, Ado, Safet i Nedzad.
Najzanimiljiviji trenutak utakmice je bio kada se je Mirso Bicakcic prosetao odbranom Unama, te nakon sto je presao 2 igraca i golmana onako u onoj guzvi povaljanih igraca na podu spetljao se i nije uspio postici gol.
Ipak je bio nagradjen aplauzom i ovacijama sa tribina za ovu majstoriju.