Blogger i forum raje iz Houstona!

Sunday, June 03, 2007

Fudbal: Bosna i Hercegovina - Turska 3:2

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pod vodstvom Fuada Muzurovica napravila je jos jedan podvig. Ovoga puta nasi su uspjeli pobjediti favorizovanu ekipu Turske. Iako su Turci prvi poveli, uslijedilo je izjednacenje preko Zlatana Muslimovica. Nesto kasnije Turci ponovo dolaze u vodstvo i vec je tad izgledalo da nasi nece imati snage za jos jedan podvig. U zadnjem minutu prvog poluvremena, nakon greske odbrane Turske, Dzeko poravnava rezultat na 2-2. U drugom poluvremenu Turska ima vise od igre, medjutim nasi dolaze u jednu 100% sansu preko Zlatana Muslimovica koju neiskoristavamo ali zatu u 89om minutu Hrgovic izvodi odlican korner, a Adnan Custovic je bio na mjestu i donjeo nova 3 boda nasoj reprezentaciji.